قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی ابزار عزیزیان


استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “ابزار عزیزیان” و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “ابزار عزیزیان” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “ابزار عزیزیان” از منابع اطلاعاتی که توسط تأمین‌کننده کالا ارائه می‌شوند و یا اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند، استخراج میگردند. از این رو فروشگاه اینترنتی “ابزار عزیزیان” هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند..

فروشگاه اینترنتی “ابزار عزیزیان” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی “ابزار عزیزیان” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی “ابزار عزیزیان” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “ابزار عزیزیان” می باشد

فروش و تحویل سفارش

در صورتی که “ابزار عزیزیان” به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

مدت گارانتی و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هر کالا ذکر شده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد.

 به دلیل نوسانات قیمت ارز و نوسانات قیمت محصولات و با توجه به تنوع و ازدیاد محصولات ممکن است برخی از محصولات با قیمت قبل در سایت باشد لذا خواهشمندیم قبل از نهایی کردن خرید با پشتیبانی تماس بگیرید و از قیمت کالا اطمینان حاصل فرمایید، در غیر اینصورت با توجه به قوانین “ابزار عزیزیان” خرید شما مورد تایید این فروشگاه نبوده و مبلغ واریز شده به حسابتان بازگردانده میشود.

در صورتی که موجودی محصولی در “ابزار عزیزیان” به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای “ابزار عزیزیان” محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

ارسال کالا

در فروشگاه اینترنتی “ابزار عزیزیان” تمامی سفارشات بعد از پرداخت نهایتا ظرف ۷۲ ساعت کاری تحویل اداره پست جمهوری اسلامی ایران میگردد

هزینه ارسال برعهده مشتری است و طی مراحل خرید اعلام می شود

شرایط استرداد کالا :

هرگونه نقص و عیب فنی کالا  یا ، باید در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن ۰۹۰۲۴۵۵۴۱۱۰ و یا ایمیل  info@aziziantools.com به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از ۴۸ ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست.(خاطرنشان می سازد این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد)

در صورتی که مشتری از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا منصرف شود، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد. اما بعد از ارسال، کالای خریداری شده به مدت ۷ روز کاری (با شرایط قید شده در بند بعدی) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده، از حق انصراف خارج میگردد. فروشگاه اینترنتی “ابزار عزیزیان” بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه حمل و نقل کالا خواهد بود.

باز نشدن بسته بندی کالا و عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن .درصورت نداشتن بسته بندی هیچ گونه استفاده ای از کالا قابل پذیرش نیست و درصورتی که کارشناسی سایت ، استفاده شدن از کالا را تایید کنند ، کالا قابل برگشت نخواهد بود

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن ۰۹۰۲۴۵۵۴۱۱۰ و یا ایمیل  info@aziziantools.com به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بدیهی است عدم اطلاع رسانی پس از ۲۴ ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.